Tours

Country : City :
70$
Aqua Land
Saturday
10:00 - 17:00

بزرگترين استخر آبي آنتاليا شامل بيش از 10 استخر مختلف براي تمام سنين و بيش از 13 سرسره آبي بزرگ كه از بزرگترين و بي سابقه ترينها محسوب ميشوند. در كنار آن ، استخر دلفين نيز براي علاقمندان داير بوده كه با پرداخت مبلغ وروديه ميتوانند از ديدن آن لذت ببرند. برنامه هاي تفريحي رقص و شاد تركي و عربي نيز در ميان برنامه اين تور بر جذابيت آن مي افزايد. صرف ناهار و يك عدد نوشيدني بر عهده تور بوده و ساعات استفاده از اين استخر بزرگ از 11صبح تا 5 بعداز ظهر مي باشد. استفاده از این استخر بزرگ و تفریح در سرسره های متنوع و بیادماندنی را به کلیه مسافران ایرانی پیشنهاد میکنیم.

65$
Aquarium
Every day

بزرگترین آکواریوم ترکیه با کمیاب ترین ماهی های اقیانوسی + مرکز تفریح برای کودکان و زمستان مصنوعی

65$
Disco
Every day
11:00 - 02:30

آنتاليا با توجه به پذيرائي تعداد عظيم مسافران و توريستها از مناطق مختلف جهان و علاقمندان به موسيقي , اماكن بسياري را اختصاص به تفريح و رقص و خوشگذراني مخصوص توريستها كرده است كه از جمله ديسكوهاي زيبا و فوق كلاسيك در داخل و اطراف شهر كه به تنوع تورها مي افزايد. شركت ، از بين صدها مكان مختلف ، چند ديسكو تاپ و گلچين شده و مطمئن را براي علاقه مندان انتخاب كرده كه هميشه در ياد و خاطره ها محفوظ مي ماند. لازم بذكر است تمام نوشيدنيهاي ترك در اين ديسكوها مجاني و بر عهده تور مي باشد و از ساعت 11 تا 30/2 شب برپا خواهد بود. ترانسفر رفت و برگشت در ساعات مقرر بر عهده تور بوده و تا پایان برنامه لیدرتورها همراه مسافران خواهند بود..

70$
Diving
Every day
10:00 - 17:00

سفر یک روزه به یادماندنی در آبهای مدیترانه با کشتی های تفریجی و غواصی در اعماق دریا با بهره گیری از اساتید مجرب و لباسهای مخصوص غواصی و آموزش قبل از شنا . در طول سفر از شناگران محترم عکس و فیلم تهیه شده که پس از اتمام برنامه با توجه به میل و سلیقه مسافرین به فروش رسیده که خود یاد و خاطره فراموش نشدنی در این سفر به یاد ماندنی می ماند. تور شامل : ترانسفر رفت و برگشت ، ناهار و بیمه بوده و ساعت حرکت 8 صبح و برگشت 17 می باشد.

50$
Jeep Safari
Every day
3 Hours in Day

سفری زیبا و بیادماندنی در جنگل و اطراف آنتالیا با جیپ های مخصوص سفری بهمراه ناهار بدون نوشیدنی

65$
Land Of Legends
Every day
10:00 - 18:00

tozihat

50$
Quad Safari
Every day
12:00 - 15:00

موتورسواری در جنگلها و دشت های زیبای آنتالیا با موتورهای چهارچرخ 1 و 2 نفره بهمراه ناهار بدون نوشیدنی

55$
Rafting
Every day
10:00 - 18:00

رافتينگ يا قايق سواري بر روي آبهای خروشان از مشهورترين و پرهيجان ترين تورهاي كشور تركيه جهت جذب توريست محسوب می شود. قایق سواران مسافت 14 کیلومتر بر روی رودخانه معروف ترکیه بنام کاپرولو در 85 کیلوتری شرق آنتالیا بین کوههای ماناوگاد , سوار بر قایقهای 10 تا 12 نفره پارو زده و در طول این مسیر چندین بار جهت تفریح و بازی و صرف ناهار و همچنین شیرجه از نقاط تعیین شده استراحت می نمایند. از تمامی لحظات شاد این برنامه فیلم و عکس تهیه شده که در پایان مسیر در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت. (EXTRA) صرف ناهار (بدون نوشیدنی) برعهده توربوده و ساعت برگزاري تور از 10 صبح لغايت 4 بعداز ظهر مي باشد.

80$
Shiping
Every day
09 - 14

تفریح بر روی كشتي3 طبقه تفريحي آنتاليا كه ميتوان از بهترين تورهاي آنتاليا برشمرد. اين كشتي ظرفيت بيش از 300 نفر را دارا می باشد. كشتي در سواحل زيباي آنتاليا به حركت درآمده و پس از عبور از آبشار زيباي دودن از چند جزيره نيز عبور كرده و همچنين با 2 بار لنگر انداختن در دريا، اجازه شنا به علاقه مندان عزيزدر دل درياي مديترانه را مي دهد. صرف ناهار و نوشیدنی در کشتی صبح و همچنین نوشیدنی و میوه در کشتی شب رایگان مي باشد. ساعت كشتي صبح : از 11:00 صبح تا 15:00 ساعت کشتی شب : از 22:00 تا 02:30 شب

75$
Telecabin
11:00 - 04:00

بزرگنرین تلکابین در اروپا و مدیترانه که در ارتفاع 3652 متری در منتقه کمر قرار دارد بهمراه ناهار بدون نوشیدنی

35$
Turkish Bath
Every day
2 Hours in Day

سه نوع شستشو با کف مخصوص ترک ماساژ روغنی مخصوص توسط ماساژورهای حرفه ای

60$
Turkish Night
Every day
19:00 - 23:30

برنامه بسیار متنوع رقص های محلی ترکیه و کشورهای محتلف با صرف شام و پذیرایی

40$
Vip City Tour
Every day
5 Hours in Day

تور شهری شامل بازدید از مراکز خرید داخل و خارج شهر به دلخواه مسافر بدون ناهار و نوشیدنی بهمراه لیدر راهنما